Ubezpieczenie GAP

W ofercie CUK znajdziesz specjalne ubezpieczenie GAP (Guaranteed Asset Protection) dla osób, które kupują samochód na kredyt lub w leasingu. Korzystając z przedstawionych usług, masz możliwość znalezienia najlepszej oferty ubezpieczeniowej na rynku w niskiej cenie. Nasi specjaliści załatwiają wszystkie niezbędne formalności związane z GAP – ubezpieczenie auta jest dzięki nim skonstruowane zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami i w pełni odpowiada Twoim potrzebom.

Co to jest ubezpieczenie GAP?

Zastanawiasz się, co to jest GAP? Chodzi o nieobowiązkowe rozszerzenie polisy AC zabezpieczające właściciela finansowo w sytuacji, gdy z upływem czasu wartość pojazdu bardzo szybko spada – wtedy maleje też świadczenie z AC. Ubezpieczenie GAP gwarantuje wypłatę środków w sytuacji, kiedy dochodzi do kradzieży lub całkowitego uszkodzenia. Tak w pierwszych, jak i w drugich okolicznościach do kierowcy trafiają pieniądze z AC i GAP.

Zalety ubezpieczenia GAP

Znasz już odpowiedź na pytanie, co to jest ubezpieczenie GAP. Jakie zalety ma ten rodzaj ubezpieczenia? Za największy atut GAP należy uznać fakt, że pokrywa ono w całości różnicę między ratami kredytu albo leasingu, które trzeba jeszcze spłacić, a kwotą wypłaconą z AC. Mowa o komfortowym rozwiązaniu, ponieważ nie musisz martwić się spłatą długu po kradzieży bądź zniszczeniu go w wyniku nieszczęśliwego wypadku. W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne ubezpieczenia GAP dające Ci spokój w trakcie użytkowania auta.

Ubezpieczenie GAP – czy warto?

Jeżeli jeździsz pojazdem kupionym na kredyt lub w ramach leasingu, niewątpliwie warto, abyś zainwestował w ubezpieczenie GAP. Cena opisywanego rozszerzenia polisy AC nie jest wysoka, biorąc pod uwagę gwarantowane korzyści. Samodzielnie możesz nie poradzić sobie ze spłatą wszystkich rat, dlatego wsparcie finansowe z ubezpieczenia GAP może okazać się pomocne. Gdy wybierzesz dobre GAP, auto nie stanowi dla Ciebie zbyt dużego obciążenia finansowego. Nasi doradcy zaproponują Ci opłacalną umowę i załatwią za Ciebie najważniejsze formalności.

Rodzaje ubezpieczeń GAP

Istnieją trzy rodzaje ubezpieczeń GAP, które różnią się szczegółami w wyliczaniu wartości wypłacanych środków finansowych:

  1. GAP fakturowy pokrywa koszty, porównując cenę auta w momencie kradzieży lub wystąpienia szkody całkowitej z kwotą zapisaną na fakturze z dnia zakupu pojazdu. Ten typ GAP to najdroższa opcja, ale bardzo rozbudowana. Zaopatrując się w GAP fakturowy, nie martwisz się niczym – w razie nieoczekiwanego zdarzenia nie musisz obawiać się braku wystarczającej ilości pieniędzy na spłatę zobowiązań.
  2. Polisa GAP finansowa – bierze pod uwagę moment wypłaty AC w celu wyliczenia należnej kwoty. Ma na celu wyrównanie klientowi poniesionej straty tak, aby mógł spłacić zobowiązanie leasingowe nie ponosząc negatywnych konsekwencji finansowych szkody całkowitej.
  3. GAP indeksowy – w jego przypadku warunki świadczenia są z góry określone w umowie, ich zmiana jest możliwa tylko w określonych w dokumencie wyjątkach. Ostatnie rozwiązanie daje duży komfort, ponieważ masz szansę dopasować wszystkie cechy GAP do swoich potrzeb. 

Wybierając konkretny wariant GAP, przeanalizuj dokładnie atuty i wady każdego z nich. Doradcy z CUK służą wsparciem – skontaktuj się z nimi, dzwoniąc na infolinię i zapytaj o szczegóły.

GAP – ubezpieczenie idealne w przypadku kredytu lub leasingu

Podsumowując temat ubezpieczenia GAP – czy warto wykupić takie rozszerzenie polisy AC dla swojego pojazdu? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich ma być zastosowane GAP. Samochód, który bardzo szybko traci na wartości, z pewnością warto wyposażyć w takie ubezpieczenie, ponieważ pokryje ono różnicę i uchroni Cię przed trudnymi do udźwignięcia wydatkami. Dzięki profesjonalnemu ubezpieczeniu GAP nie musisz martwić się nieoczekiwanymi sytuacjami losowymi.

W ofercie CUK znajdziesz atrakcyjne ubezpieczenie GAP. Opinie konsumentów potwierdzają, że z pomocą doradców z CUK skutecznie dostosujesz warunki umowy do swoich potrzeb i bez problemu załatwisz niezbędne formalności. Korzystając z usług CUK, zachowujesz pełen spokój podczas użytkowania samochodu kupionego na kredyt czy w leasingu. Jeżeli widzisz, że to rozwiązanie zgodne z Twoimi oczekiwaniami, sprawdź dokładnie, co zyskujesz, wykupując w CUK swój GAP fakturowy, GAP finansowy lub GAP indeksowy

Szukasz polisy AC dla swojego auta? Sprawdź ofertę CUK!

Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie GAP, potrzebujesz najpierw polisy AC dla swojego auta. W CUK gwarantujemy Ci dostęp do korzystnych warunków AC – wysokość składek obliczysz szybko i łatwo, nie wychodząc z domu. Wystarczy, że wpiszesz odpowiednie dane do internetowego kalkulatora znajdującego się na naszej stronie. 

Skontaktuj się ze specjalistami z CUK i ustal niezbędne szczegóły GAP-u lub umów się na rozmowę. Służymy pomocą na każdym etapie współpracy, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego auta.

Podziel się: